| wtxwhdxifdjebdd a întrebat:

Care-i treaba cu facebook? Oracolul e plin de 4 intrebari consecutive cu privire la acest aspect.Plus cele din urma

Răspuns Câştigător
| Tazzer a răspuns:

Probabil sunt curiosi sa vada cand, cum, de ce, cat... din astea

4 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Buna!
Vrem sa aflam mai multe despre comportamentul vostru online si cat de prinsi sunteti de reteaua sociala. In plus, acum vei afla si tu, daca raspunzi, cat de des intra prietenii tai pe Facebook sau cat de mult le place.

Alexandra - TPU

| wtxwhdxifdjebdd explică (pentru TPU.ro):

Am dat funda cui nu trebuia laughing

| TPU.ro a răspuns (pentru wtxwhdxifdjebdd):

Nu-ti face griji in legatura cu asta. Macar te-ai lamurit happy Sa ai o zi frumoasa.

Alexandra - TPU

| Tazzer a răspuns (pentru wtxwhdxifdjebdd):

Multumesc frumos laughing