| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt categoriile voastre preferate de pe TPU?
Ale mele sunt "Conversații" și "Știință și Filosofie".

Răspuns Câştigător
| JOHNtheADVISOR a răspuns:

V-ați gândit vreodată că datorită faptului că tinerii nu au încredere în părinții lor, în familie, este posibil aceștia fiind sub anonimat ca răspunsul la vreo întrebare adresată de ei să le fie dat tot sub anonimat chiar de propriul părinte? Ce e normal sau anormal fiecare decide după cum îl duce mintea și fiecare decide ce ar accepta sau nu de la cei din jur.Nu suntem roboți ca să fim programați să facem doar ceva anume, suntem vii, suntem ființe umane, fiecare are capacitatea mai mult sau mai puțin de a decide cum își trăiește viața.Ne prefacem și ne mințim atunci când suntem față în față ce vă face să credeți că niște necunoscuți vă vor fi de ajutor fără a avea vreun interes din moment ce voi nu aveți încredere în propria familie? Ar trebui să existe doar categoria CONVERSAȚIE, dar să nu adresăm chestiuni legate de felul cum să ne trăim viața. Căci fiecare are propriile păreri mai mult sau mai puțin bune, nu întotdeauna ce e bun pentru mine e bun și pentru tine.Noi cei de acum suntem cu toții responsabili de viitorul viitoarei generații, însă dacă continuăm așa nu cred că va mai exista vreo următoare generație. Uite aici așa zisa normalitate pe care tot mai mulți o îmbrățișați https://www.google.com/......on-1509699

12 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Familie/Relații, Casa și gradina, Sport, Sănătate, ar fi și Dragoste și sex, dacă nu ar fi unele întrebări de - a dreptul stupide.
La mine mai puțin contează categoria, îmi place ideea de aici, ca poți pune întrebări, dar cel mai mult ca poți ajuta pe alții cu ceea ce știi tu.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Religie, ca să pot să mă cert cu habotnicii și să îi îndrum pe restul.

| Mosotti a răspuns:

Conversatii, Dragoste si Sex, Parenting, Familie si Relatii, cam pe astea activez des.

| Catrice a răspuns:

Ce păcat, nu știi ce ratezi la D&Shee hee

| Dismally a răspuns:

Conversatii imi place, pe restul nu prea intru happy

| Nirvanaaa a răspuns:

"Conversații" și "Sănătate".

| DonEduardo a răspuns:

Educatie si cultura generala.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dragoste si Sex

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"Dragoste și sex, Conversații, Adolescenți, Știință și Filosofie, Religie".

| rapandula a răspuns:

Conversatii, Dragoste si Sex, Stiinta si filosofie, Adolescenti si Religie (strict pentru a le raspunde stiintific indoctrinatilor)

| DenqOO a răspuns:

Conversatii, informatii utilitare, hobbies, dragoste & sex.

| nuamabsolutnicioidee a răspuns:

Ale mele sunt Jocuri PC/Online și Conversații =)