| bebbee a întrebat:

Care sunt culorile voastre preferate >:? Funda >: daca sunt ca ale melewinkingtongue

17 răspunsuri:
| χZαнαяєℓ a răspuns:

Pai mie-mi place si rozul dar si albastrul, imi place galbenul si verdele, im place violetul si portocaliul -imi place un pic si negrul-.;]

| znstr a răspuns:

Turcoaz,albastru,verde,roz si alb happy

| kittykat a răspuns:

Pai mie imi place la nebunie albastrul inchis apoi urmeza movul inchis si negrul. inchis laughinglaughinglaughing... sper ca sunt si pe gustul tau pentru ca eu vr funditaaa big grinbig grinbig grin

| βέiiiβiiişoor a răspuns:

Bunahappy

Mooovlove struckxx[il ador:**, urasc rouz:-&] alb si negrulove struck.

Sper ca ti-am fost de ajutorbatting eyelashes.

Fundita?batting eyelashes

Pa, pa pup:*.

| BoomBoomToxic a răspuns:

Alb,argintiu,roz,mov,albastru,rosu,gri

| YllyLoveCrazy a răspuns:

Buna!
Albastru:X
Albastru metalizat:X
Negru
Mov
Gri
Turcoaz
Verde
Galben
Orange
Auriu
Cam atat:X
Pa-pa!

| OaNaツ a răspuns:

Mie imi place negru,rosu,roz,gri,movlove struck,albastru,verde, adica toate culorile, Fundabatting eyelashes

| mekru a răspuns:

Culoarea mea preferata este

AlBaStRu:*big grintongue

| carhartt a răspuns:

Eu sunt baiat, dar totusi :
Albastru
Verde
Rosu
Portocaliu
Bleo
Albastru marin

| springandsummer a răspuns:

Buna! Culorile mele preferateb sunt: albastru, verde, mov, portocaliu, galben, rosu.batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Albastru
Verde
Turcoaz
Mov
Galben
Rosu
Negru
Alb
Orange
happy:*smugsmug

| ozzy22 a răspuns:

Mie imi cam plac toate culorile dar in mod special albastru turcoaz si mov...nu stiu daca te.am nimerit :d

| Caty_3047 a răspuns:

Rosu turcoaz negru alb :X

| Senioritaa96 a răspuns:

Mov albastru.negru alb

| Pitika223Lovee a răspuns:

Verde. albastru.gri

| bubulina_6056 a răspuns:

Roooooooooosu si gaaaaaaaaalben :d

| ghufe a răspuns:

Culorile mele pref:negru,alb,verde,albastru,mov,gri,crem, rosu,(purpuriu)visiniu roz putin galben f.f. putin, maro si atat funda sper sa avem ceva i comunn.