| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt cei mai enervanti utilizatori de pe TPU si care sunt cei mai tari de pe TPU?

Răspuns Câştigător
| Millanteria a răspuns:

Buna.
Parerea mea personala:
-cei mai enervanti: aceia care vin cu teme aici; ei nu invata si ce zic: "lasa ca imi face TPU temele". Ma bucur ca-i suspendeaza, dar de cand a inceput scoala nu exista zi in care sa nu fie intrebari din astea.
-cei mai tari: NOname, Brigaela, Jelli si mai sunt. Acum imi scapa numele. Oricum, acestia ies in evidenta prin raspunsurile bune si ajutatoare pe care le dau, nu ca altii.
O seara frumoasa in continuare!

20 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Cel mai enervant și nefolositor utilizator sunt eu, pe lângă mine 99% ( Înafară de Dănutza și restul conturilor ei ) sunt folositori și tari.
Și nu e modestie, eu sunt aici să mă distrez nu să ajut sau altceva.

| crystyn3lmp3 a răspuns:

Cei de deasupra mea au spus prostii,cei de sub mine la fel v-or spune si ei, eu mai bine tac sa nu spun vreo prostie si eu, funda?

| Millanteria a răspuns (pentru crystyn3lmp3):

Ia zi-mi tu mie ce prostie am zis eu, ah?
Zi-ti parerea si zi-mi ce nu iti convine la raspunsul meu!
A, stai! Poate esti si tu unul dintre aia cu temele nefacute. Si de unde stii tu ca cei de sub tine vor scrie prostii? Esti clarvazator? M-am saturat de din astia ca tine. Sunt o multime.
Si ca sa iti dai seama, crede-ma, e stupid sa cersesti funda!

| crystyn3lmp3 a răspuns (pentru Millanteria):

LoL cu teme nefacute?! fato u i-ti mai faci temele? auzi la ea...in primul rand era o gluma, vad ca deja apar voturi slabe se pare ca au votat cei lipsiti de umor, era o gluma vad ca u te simti ca spui prostii...

| Millanteria a răspuns (pentru crystyn3lmp3):

Mai păpuşel! Normal ca-mi fac temele. Problema este ca tu nu ti le faci. Abia daca am inteles doua-trei cuvinte din ce-ai scris! Si ce daca ti-au dat stupid? Te deranjeaza? De ce crezi ca exista "stupid" si "nefolositor"? N-am chef sa ma cert cu tine.

| crystyn3lmp3 a răspuns (pentru Millanteria):

Pai Ddd. nu intelegi ptc nu vrei sa gandesti, nu te obosi in a-mi raspunde...esti mai veche aici pe site si te-ai vazut u cocos. fato du-te si lasa-ma ca eu nu sunt una din prietenele tale simandicoase.

| anonim_4396 explică (pentru crystyn3lmp3):

''i-ti''?
Dar tu, îţi faci tema la gramatică? Ce drept ai tu să jigneşti răspunsurile ce vor urma, nu cred că eşti cea mai inteligentă fiinţă să judeci aşa. Auzi, glumă.

| crystyn3lmp3 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca eram eu fata tineai cu mine, al naibi obsedat

| anonim_4396 explică (pentru crystyn3lmp3):

Cum adică? Ce legătură are genul? Mie mi se pare că are dreptate, de aceea i-am luat apărarea. Iar eu vezi că sunt tot fată, credeam că se vede din avatar şi nume. Şi îmi pare bine de asemenea că recunoşti că eşti al naibii de obsedat.

| crystyn3lmp3 a răspuns (pentru anonim_4396):

LoL invata sa citesti sa vezi ce am spus aiurito, online toti va dati mari, asa esti u in fata monitorului dar real nu stii nici cate urechi ai...maturizeaza-te apoi scrie-mi

| anonim_4396 explică (pentru crystyn3lmp3):

Ce ai scris? Din moment ce ai probleme cu gramatica, de ce crezi că m-aş stresa să pricep? E datoria ta să ştii să scrii. Eu am fost puţin ironică pe acolo cu ''bine că recunoşti că eşti al naibii de obsedat''.
''Daca eram eu fata tineai cu mine, al naibi obsedat'' - de ce să fi ţinut cu ea? Doar pentru că m-a scris la utilizatorii preferaţi? În lipsa diacriticelor, se poate percepe orice: ''dacă eram eu fata aceea'' sau ''dacă eram fată'', aşadar nu mai face gură.
Nu cred, pur şi simplu m-a deranjat comentariul tău, crede-mă că acum mi-a venit în minte faza cu utilizatorii, iar atunci nici nu mă gândisem.

Dar nu mă dau mare. Dacă nu ai observat, comentariul ţi se potriveşte perfect. Te dai mare că ai cel mai bun răspuns de aici şi cei de dinaintea ta şi de după ''spun prostii'' (chiar dacă în glumă), dar aşa vrei să pari şi să te crezi când PROBABIL în realitate nu ştii nici câte urechi ai.

Aşadar, ascultă aici! Tu nu mă cunoşti în REALITATE, nu ai dreptul să generalizezi necunoscând viaţa fiecăruia de aici şi mai ales să faci comparaţia asta! Ia să vedem, ai cu ce mă contrazice?
Sunt destul de matură, spre deosebire de tine, deoarece eu ştiu să argumentez şi cred că ţi-am demonstrat că gândesc mai profund şi pe mai multe părţi situaţia.

Q.E.D

| crystyn3lmp3 a răspuns (pentru anonim_4396):

Desteptu cedeaza primul.nu ai decat sa umpli aici cu mesaje ca altceva nu stii sa faci decat sa te certi cu toti pe net, am mai vazut eu cum te certai cu inca unu de la o funda...pfff am plecat zbate-te singura turbato

| anonim_4396 explică (pentru crystyn3lmp3):

''Deşteptul cedează primul'' - este o scuză imbecilă a celor care nu mai au argumente, a laşilor şi neinspiraţilor. Aşadar, mersi că îmi dai dreptate în tot ce zic, abandonând. În primul rând că, dacă cedezi, te înjoseşti fugind de ceartă, în certurile noastre viitoare mă voi putea folosi de fuga ta de acum să mă iau de tine (dacă ne-om mai intersecta vreodată).

Nu cer funde niciodată, asta ai inventat-o tu, de ce mi-ar fi utile? Văd că, iar, în lipsă de argumente, mă acuzi de lucruri ce nu le-am făcut.

Şi nu mă zbat, eu sunt chiar foarte calmă. Sunt şi fermă (nu aia de animale, caută în dex dacă nu ştii ce înseamnă) iar dacă tu confunzi fermitatea cu turbarea, pot ghici că între vârsta şi IQ-ul tău nu este absolut nicio diferenţă.

Ah, şi dacă plecai o făceai în linişte, nu îmi renunţai. Ai vrut doar să îmi pari interesant şi să mă intimidezi cu replica aia de doi lei cu cedatul, dar nu ţi-a reuşit.

Q.E.D

| crystyn3lmp3 a răspuns (pentru anonim_4396):

Auzi la el.desteptu cedeaza primul ptc e las.fa, nu ai decat sa te certi cu cine vrei, numai cearta ai in cap probabil asa e in familia ta de numa la asta te gandesti.salbatico

| anonim_4396 explică (pentru crystyn3lmp3):

Mda, nu e ceartă ci dezbatere. Şi văd că faci o afirmaţie fără să ţi-o susţii.
De ce cedează deşteptul? Ai putea să îmi explici, oare?

| secretsisecret a răspuns:

Cei mai enervanti speeder96 nu cerd ca e cel mai rau dar ar fi trebuit sa isi tina gura si cei mai tari legiuitoarea, elianna, N0name hmmmm mai sunt dar nu ii tin minte funda?

| Fanatic a răspuns:

Da chiar nu inteleg dc te intereseaza...si tu esti unul dintre utilizatori care pun intrebari stupide, funda?

| anonim_4396 explică (pentru Fanatic):

Eu nu sunt, dar cred ca esti cel care da raspunsuri nefolositoare. Iar pe mine ma doare drept undeva de rautatea ta. Presupun ca nici regulile aplicate nu le poti respecta. Asa ca mai bine ar fi sa iti pui lacat la vorbe.

| Fanatic a răspuns (pentru anonim_4396):

Serios? laughing.nu sunt demn, acum is si rau nu stiam, bine ca mi-ai zis

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Enervanţi: habotnicii, fanaticii religioşi, agramaţii, imbecilii (mai ales imbecilele de la dragoste şi sex) care generalizează şi ne bagă pe toţi mereu în aceeaşi oală, cei care folosesc prea multe emoticoane ca să pară interesanţi şi provocatori, trollii eşuaţi, cei care umblă după funde şi chenar deşi nu recunosc, aceia care cer funde, cei care, într-o dezbatere neavând argumente trec la jigniri, agramaţii, cei cărora, dacă le faci o observaţie şi îi critici spre binele lor te înjură sau îţi răspund cu nişte replici expirate de doi lei. Nu dau nume aici.

Cei mai tari? Tari ca piatra? Ah, stai: cei maturi, cei care ştiu să argumenteze, cei cu un vocabular dezvoltat, cei cu gusturi bune, cei care nu fac ce fac enervanţii (vezi mai sus), cei uniţi (prefer să nu comentez aici sad ), cei cu care merită să ţii o discuţie, cei de la care ai ce învăţa, cei cu simţul umorului. Destui sunt şi aici.