| Biankka a întrebat:

Cate puncte trebuie sa obtin pentru a creste in "standard' sau mai pe romaneste:cum pot sa devin utilizator senior? cate puncte trebuie sa obtin?

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ca să devii membru "Senior" trebuie să ai peste 100 de răspunsuri şi cel puţin 10 zile de la data înregistrării. Pentru mai multe detalii intră aici: http://www.TPU.ro/blog/?p=2183 .
Succes.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu contează numărul punctelor.
Pentru a deveni utilizator senior trebuie să ai minim 10 zile de activitate pe site, și minim 100 de răspunsuri.
Când vei deveni user senior, vei putea să votezi, să raportezi, să trimiți mesaje private și să postezi pe chat-ul site-ului (sus, la „Discută Live!").
Baftă!

Răspuns utilizator avertizat
| Wehrmacht a răspuns:

Nu puncte.Trebuie sa dai 100 de raspunsuri.Nu conteaza ca sunt castigatoare/puse la misto/nefolositoare sau altele.Trebuie sa ai 100 de raspunsuri. Fundulita?

| Elsiane a răspuns:

Trebuie să dai 100 de răspunsuri în 10 zile pe site, dar nu te grăbi. Ai timp destul ca să devii senior, și eu abia aștept să ajung.

Răspuns utilizator avertizat