| Systemup a întrebat:

As vrea sa stiu cite puncte imi trebuie ca sa devin utilizator senior?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
trebuie sa ai 10 zile vechime si 100 de raspunsuri date de calitate, apoi adminii vor avea grija sa iti schimbe statutul...
O seara bunahappy

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Citește asta: http://www.tpu.ro/blog/?p=3835
Pa, pa.

| onasis1961 a răspuns:

Cum ajung senior?
Pentru a ajunge senior ai nevoie de 100 de raspunsuri postate in comunitate si 10 zile trecute de la crearea contului. Numarul de funde nu conteaza in aceasta situatie.

| Fatamuntilor a răspuns:

Nu puncte iti trebuie...Ci 10 zile de la inregistrare si 100 de rapsunsuri acceptate.

| alexs99 a răspuns:

Numarul de puncte nu conteaza pentru a deveni senior, trebuie sa ai cel putin 100 de raspunsuri si 10 zile vechime.

| Systemup explică (pentru alexs99):

Nu-mama-i intereseaza, sunt deja seniorhappy

| LeMousiqe a răspuns:

Bună.
Nu iţi trebuie puncte, tu ai nevoi doar de 10 zile vechime pe site şi văd ca ai vechime pe site de un an vechime, deci ai vechimea şi îţi mai trebuie 100 răspunsuri valide pe site, vad ca ai 87 mai ai nevoie de 13.
Succes.