| Th3H4ckerB0y a întrebat:

Ce este funda? daca o primesti iti da puncte sau ce? si punctele la ce ajuta? big grin funda

Răspuns Câştigător
| hideaway a răspuns:

Bună!
Funda este bună pentru următoarele chestiuni: (o să-ţi spun cum se foloseşte şi cum arată).
1. Ea arată în felul următor: Lângă răspuns este o "panglică" ca să zic aşa mai pe înţeles. Este portocalie, şi scrie 1 pe ea. Dedesubtul ei scrie: Declară răspunsul "câştigător."
2. Celui care i-o dai va primi 100 de puncte.
3. Dar ai grijă! Aşa numita "fundă" nu se dă oricui. Funda o dai răspunsului care te-a ajutat cel mai mult.
4. Ea va apărea numai la întrebările tale.
5. Când vei apăsa pe ea îţi va apărea un chenar in care scrieŞ " Eşti sigur ca vrei ca acest răspuns să fie câştigator?", iar tu apeşi "DA" dacă eşti de acord "NU" dacă nu eşti de acord.
Varianta scurtă:
Funda ajută pentru creşterea Rank-ului şi punctelor.
Apropo dacă nu ştii:
Pentru a devenii "Senior" trebuie să ai:
1. 10 zile de când ţi-ai făcut contul
2. 100 de răspunsuri.
O zi bună, şi spor la răspunsuri. happy

4 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Mulţumesc pentru fundă! happy

| ChioruL14 a răspuns:

E un desen portocaliu care te ajuta sa cresti in clasament pe un site.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Funda o primesti daca dai raspunsul cel mai bun la intrebarea adresata,si da,primesti puncte. puntele le acumulezi din funde raspunsuri,vizualizari, raspunsuri folositoare, etc.cu cat ai mai multe raspunsuri devii expert TPU
funda?laughing

| Th3H4ckerB0y explică:

Mersi stiam unde este dar mersi oricum nu stiam ce se face cu punctele laughing