| GabiCh93 a întrebat:

Buna!
La ce te ajuta punctele pe care le castigi la TPU? Am vazut pe cineva care are peste 60.000 de puncte!
:o

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-te cate puncte are Brigaela, de aia e utilizatorul anului
Nu stiu daca te ajuta la ceva in afara de faptul ca urci in clasament si devii Expert TPU de la o anumita pozitie (astia cred ca or avea cateva functii in plus, sa ne spuna eibig grin )

8 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

De ce trebuie neaparat sa te ajute la ceva? Mai exista inca si competitii gratuite.Omului ii este specifica dintotdeauna competitia.Prin intermediul ei se depaseste pe sine si primeste confirmari din partea celorlalti.Acestea ii maresc respectul fata de sine si il stimuleaza in tot ce intreprinde.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

N-ajuta la nimic, dar oamenii uneori se bucura si de recompense virtuale.

| alex2009 a răspuns:

Nu te ajuta la nimic nu poti face nimic cu ele. Acestea arata doar cat de activ este utilizatorul pe TPU.

| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Devii expert TPU ...cred thinking

| Razvan a răspuns:

Pentru egohappy

| ٳ ٴٳ ٴ !ńα ßáäá''ђђ ٳ ٴٳ ٴ a răspuns:

Nu te ajuta la nimic acele puncte tongue TPU este un site unde oamenii se ajuta reciproc, nu un concurswinking
pwpici :*

| Alina_9354 a răspuns:

Asta arata pe cati oameni ai ajutattongue Nu te ajuta cu nimic, nu e concurs deci nu primesti nimic...totul e virtullaughing