| BieLoveChocolate a întrebat:

Ce este IMVU stie cine-va

Răspuns Câştigător
| BlondiNNNa a răspuns:

IMVU este un joc in care poti sa-ti faci un personaj. Poti sa-ti inviti si alti prieteni pe care poti sai chemi in casa ta si poti face diferite actiuni apasand pe el.
FUNDA?:X

1 răspuns:
| Nobodyy a răspuns:

Chat 3D. Iti poti face un avatar si il poti imbraca cum vrei. Trebuie sa faci credite (bani) pentru a cumpara haine. Poti discuta cu multi altii din alte tari dar si din Romania. Insa te avertizez ca daca vrei sa joci iti va da virusi.~Yoni.