| Boboleu a întrebat:

Ce facem cu punctele care le castigam la Oracolul TPU?

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Faci colecție...și înveți să numeri.
Profesoara ta de Mate va fi încântată.
Spor la numărat!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu plătești nimic cu ele prin magazin!
Pa, pa.

| EmaS a răspuns:

Punctele pe care le primesti se adauga celor pe care le ai in comunitate si te ajuta sa cresti in rank.
Mai multe detalii gasesti pe blog, la http://www.tpu.ro/blog/?p=3508 si http://www.tpu.ro/blog/?p=3502

caramela
| caramela a răspuns:

Buna Mariushappy
tu nu faci nimic cu ele, punctele iti sunt adaugate punctajului tau de a profil, sunt putine, dar putin cate putin se aduna si cresti in rank.
O frumoasa zi sa aitongue)

| CautNume a răspuns:

Se adauga la punctajul tau total.

| KristalPop a răspuns:

Pentru fiecare răspuns din Oracolul TPU primeşte câte 20 de puncte cu ajutorul cărora creşti în rank (poziţia ta din clasament pe TPU).

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Ele se adauga la punctele tale normale, iar aceste puncte te ajuta la rank(clasament).

| MariaChrii a răspuns:

Cresti in clasamentul TPU punctele pe care le primesti la oracol se adauga punctelor pe care le ai deja poti vedea cate puncte ai aici http://www.tpu.ro/useri

| sucul a răspuns:

Te ajuta sa urci in rank atentie, este foarte important!

| Elizabethe a răspuns:

Uite aici: Oracolul TPU este un instrument care aduce distractia cu colegii de clasa si prietenii in mediul virtual. Poti raspunde in fiecare zi la o intrebarea postata pe site, descoperind ulterior cu care dintre prietenii te potrivesti cel mai bine. Pentru fiecare raspuns oferit, primesti 20 de puncte care se adauga punctajului tau total si te ajuta sa cresti in rank.