| TheLordOfTheRings a întrebat:

Ce inseamna Intrebari/Raspunsuri sterse de Admin?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! in general se sterg pe criteriul incalcarii regulamentului..al limbajului neadecvat..reclame... raportate de catre utilizatori TPU.dar uneori chiar nu ii inteleg de ce sterg intrebari si eu ma trezesc cu intrebari sterse si am trimis mesaj celor de la contact sa imi trimita. un e-mail cu intrebarea stearsa sau ce am incalcat.dar, pauza.
O zi frumoasa sa ai!

3 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Întrebările și răspunsurile șterse de Admin, adică de persoana care administrează site-ul. Acele răspunsuri încălcau regulamentul, iar Admina hotărî să le elimine de pe site.
Dacă vrei să vezi răspunsurile/întrebările șterse de Admin, poți accesa acest link http://www.tpu.ro/continut-sters-admin/
Mult succes!

| CautNume a răspuns:

Intrebari sau raspunsuri sterse de admini sau care au fost raportate(daca a fost stearsa o intrebare sau sters un raspuns ce respecta regulile site-ului trimite un mesaj la http://www.tpu.ro/contact).

| GGG562852 a răspuns:

Sunt intrebari pe care admini site-ului le considera neportivite, inutile, etc..., se autosesizeaza si le sterg. De exemplu nu poti sa faci reclama la un anumit produs sau site.