| DaNiElA_8352 a întrebat:

Ce inseamna userul anului(scuze de intrebare am vazut la mai multe persoane si nu imi dau seama ce inseamna)

Răspuns Câştigător
| Cici4Mici a răspuns:

Userul anului -intr-un anumit an, a avut cele mai multe funda.
-sau utilizatorul anului care este considerat cel mai bun in activitatea de pe TPU.
Sper sa fii tu sau eu una dintre noi userul anului. Pa, pa.

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Utilizatorul anului este considerat cel mai bun utilizator din anul respectiv, fiind ales in baza activitatii de pe TPU. In anul 2009 a fost Brigaela iar in anul 2010 NOname. Numai bine!

| Jessica a răspuns:

User-ul anului inseamna cel mai bun utilizator al anului. In anii 2008-2009 a fost user-ul anului Brigaela si in 2010 a fost NOname. Pe la sfarsitul anului se voteaza cine sa fie user-ul anului.

| ღAnonimღ a răspuns:

Userul anului e cel car, int-un anumit an, a avut cele mai multe funda.

| TotEuBaiiIsBack a răspuns:

Dar expert TPU ce inseamna? am vazut la loandelasal