| Skumpy07 a întrebat:

Ce rank trebuie sa ai pentru a fi membru senior?

Răspuns Câştigător
| TheLordOfTheRings a răspuns:

Trebuie sa ai minim 10 zile vechime si 100 de raspunsri.Mult noroc!

4 răspunsuri:
| Luka杀手的女孩 a răspuns:

Pentru a deveni senior, nu iti trebuie un rank anume, iti trebuie minim 100 raspunsuri zi zece zile veghime de juniorat(10 zile vechime).

| Filipjack a răspuns:

Pentru a deveni membru senior trebuie sa ai minim 10 zile vechime si minim 100 raspunsuri.

| DevilBot07 a răspuns:

Buna! n-ai nevoie de un anumit rank sau de anumite puncte pentru a fi membru senior. Pentru a ajunge sa fi membru senior trebuie sa ai minim 10 zile vechime si minim 100 raspunsuri.
Sper ca te-am ajutat, pa!