| MinatoSan a întrebat:

Ce rank trebuie sa am pentru a deveni >senior

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#26

7 răspunsuri:
| alexalexandrusincerul a răspuns:

Nu iti trebuie nici un rank, trebuie sa ai minim 100 de raspunsuri si minim 10 zile de cand ti-ai facut contul TPU.Intra la ''Intrebari Frecvente'' si te vei lamuri.

| Flaviucu a răspuns:

Senior înseamnă să ai cel puţin 10 zile de la crearea contului şi minim 100 de răspunsuri

| MinatoSan explică (pentru Flaviucu):

Nu mai inteles. ce rank?

| Flaviucu a răspuns (pentru MinatoSan):

N-ai nevoie de un anumit rank sau de anumite puncte pentru a fi membru senior. Trebuie sa ai ce am zis eu mai sus. Sa ai cel putin 10 zile vechime de la crearea contului si 100 de raspunsuri.

| HighDefinition a răspuns:

Senior este un rank. Ca să primești senior trebuie să ai 100 posturi și 10 zile vechime pe TPU.

| dragoilidia a răspuns:

Trebuie sa ai10 zile de cand ai cont si minim 100 de raspunsuri! Cum spuneau si ceilalti, nu iti trebuie un anumit rank!
NOROC!