| user5466955 a întrebat:

Ce s-a intamplat cu TPU? Cand dau click pe o intrebare ma duce la pagina principala.

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Înseamnă că întrebarea respectivă a fost raportată, dar încă n-a apucat să dispară.

| Dennys1521 a răspuns:

Din cauza
ca cineva ti-a raportat intrebarea
oh go on
si admini inca nu au luat o decizie daca sterg s-au nu intrebarea

| ProCoSmYn a răspuns:

Sunt niste erori fac si eu ca Apache la alta intrebare erori peste erori TPU e mai rau de 2 luni incoace si pe admini ii doaren... sa nu zic ceva acum

| zăGhost a răspuns:

Site-ul ăsta se duce de râpă. Mie-mi apare că am dat fundă cuiva, dar nu apare răspunsul câştigător, în condiţiile în care eu nu am dat fundă nimănui, la ultima întrebare. straight face
A, pe lângă asta jumătate din noi apărem anonimi. rolling on the floor

| Bianca_5451 a răspuns:

Si eu tot asa patesc. straight face