| wdexwjmwd a întrebat:

Atunci cand raspunzi la o intrebare, iti apar cateva intrebari fara raspuns.
De ce inca mai apar acele intrebari fara raspuns care atunci cand dai click pe ele te directioneaza pe pagina principala?
Cate voturi poate da maxim un user?

6 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Daca atunci cand dai click spre o intrebare esti redirectionat spre prima pagina inseamna ca postarea respectiva a fost eliminata din comunitate.

Nu exista o limita de voturi acordate de un utilizator.

Alexandra - TPU

Răspuns utilizator avertizat
| Zeflemitoarea a răspuns:

Şi mie mi s-a întâmplat. Probabil, ori nu-s aprobate definitiv, ori sunt în curs de ştergere.
Câte voturi? La un răspuns, 3. Aşa, câte voturi vrei. Cred.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Da, mai. Cat tine campul respectiv din baza de date. Informatica ai facut la scoala? Uite, de exemplu, la mine, "dincolo", poti sa dai voturi pana mori, insa memorate vor fi per raspuns doar vreo 2 miliarde si ceva. Eu nu-mi fac griji insa. Nu va atinge nimeni cifra aia.