| CoRaL33 a întrebat:

Ce sa fac sa devin utilizator senior?(vreau sa evaluez raspunsurile, intrebarile.)

Răspuns Câştigător
| oliviaa29 a răspuns:

Un membru junior ramane membru junior pana la momentul in care scrie 100 de raspunsuri. Cu un minim de 10 zile de juniorat.

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! trebuie sa ai 10 zile de la deschiderea contului, si sa ai 100 de raspunsuri(de calitate) fii activa, apoi adminii acestui site, vor avea grija sa iti schimbe statutul din junior in senior.
O seara bunahappy

| CautNume a răspuns:

Http://www.tpu.ro/blog/?p=2183
"Pentru a cerne apele am stabilit ca un membru junior ramane membru junior pana la momentul in care scrie 100 de raspunsuri. Cu un minim de 10 zile de juniorat."

| Elsiane a răspuns:

În maxim 10 zile de la înregistrare, trebuie să dai 100 de răspunsuri (nu contează dacă sunt votate sau dacă au fundă), iar în ziua următoare vei vedea că vei fi senior. Baftă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Putina rabdare! Dupa ce depasesti 100 de raspunsuri si 10 zile de logare.Mult succes.

| CoRaL33 explică:

Va multumesc!