| Razvansmekeran a întrebat:

Ce sa fac sau de ce daca ma logez pe TPU si apas casuta care imi zice ca " stau logat 7 zile" dar cand intru a doua zi trebuie sa ma loghez iar?
Dau funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Efectul golirii memoriei cache şi al ştergerii cookie-urilor: reţineţi că, golirea memoriei cache şi ştergerea cookie-urilor determină ştergerea setărilor pentru site-uri web. Iată câteva exemple:
dacă aţi ales ca site-urile să reţină numele dvs. de utilizator şi parola, acestea vor fi şterse din memoria browserului dvs. când goliţi memoria cache şi ştergeţi cookie-urile şi va fi necesar să vă conectaţi din nou;
este posibil ca site-urile web să se încarce puţin mai lent, deoarece toate imaginile şi conţinutul trebuie să se încarce de la zero.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Inseamna ca iti stergi cache din browser.Asa mi se intampla si mie dupa ce fac asta.

| Narcis2007 a răspuns:

Probabil ai ip dinamic sau nu ai activat cookies din browser

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!
Dacă bifezi obțiunea aia contul tau ramane logat pe TPU.
Dacă dai sa rămâi logat 7 zile nu trebuie sa stergi memoria cache din google.

Nu trebuie să bagi adresa si parola zilnic!
Este obositor sa o bagi de fiecare data cand intri pe TPU.

http://ro.m.wikipedia.org/wiki/Memorie_cache