| Th3AbSinTh3 a întrebat:

Ce se intampla cu site-ul asta?
de multe ori cand vreau sa intru imi spune "conectarea cu serverul a esuat" waiting

2 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Asta mi s-a întâmplat și mie aseară. M-am chinuit o oră să intru pe site și nu am reușit! În orice caz, contacteaz-o pe Admina și întreab-o ce a pățit site-ul.
Aici poți lua legătura cu ea : http://www.tpu.ro/contact
PS.: S-ar putea ca TPU să aibă probleme tehnice sau să fie suprasolcitat!
Succes!

caramela
| caramela a răspuns:

Buna! si eu sunt plina de nervi..de dimineata ma chinui sa intru pe site si abia acum am reusit, probabil umblau adminii la site, poate era suprasolicitat, probleme tehnice... ceva de genu.