| BeibbG a întrebat:

De ce nu pot sa intru pe internet pe telefonstraight face... am LG GS 290 si nu pot straight face imi spune " Conectarea a esuat " crying. Pe langa asta at wits' end... cand bag cablul de date in calculator imi spune sa-l scot imediat. straight face Imi puteti spune ce are? crying si ce trebuie sa fac ca sa mearga? :-

1 răspuns:
| Jenn002 a răspuns:

Buna.Trebuie sa iti faci setarile pentru internet daca nu merge, intra pe Orange la setari sau depinde de reteaua in care esti.Si la cablu de date am patit si eu ceva de genul dar mi l-a facut o cunostiinta.Aici nu stiu exact ce sa iti spun straight face
Sper sa iti meargahappy