| Ioanaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Ce trebuie sa fac ca sa obtin un statut mai mare decat junior pe TPU?

Răspuns Câştigător
| Iku a răspuns:

Buna, Pisoooi.
Daca as spune ca ai avea nevoie de 100 raspunsuri si de 10 zile vechime... deja s-a zis, si nu prea ar mai conta, ai multe raspunsuri asemanatoare.
Ei... Dai la profilul tau si vezi sub numele tau un fel de Loading. Si pui click-ul acolo, si iti spune cam asa:
Acestui utilizator ii mai trebuie --- raspunsuri si va deveni utilizator senior.
Ti-am vazut profilul si in momentul acesta mai ai nevoie de 70 raspunsuri.
Sper ca te-am ajutat! Succes!

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
trebuie sa ai 10 zile vechime pe site si 100 raspunsuri date bune si de calitate, apoi adminii vor avea grija sa iti schimbe statutul.
O seara bunahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Trebuie sa dai minim 100 de raspunsuri si sa ai minim 10 zile vechime.
Te pup!

| sticla09 a răspuns:

Sa te prefaci ca-ti pasa de problemele altora si sa dai raspunsuri de lemn.

| melinda114 a răspuns:

Buna!
Trebuie sa dai minim 100 de raspunsuri, sa ai 10 zile vechime.
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

| lory5598 a răspuns:

Sa ai minim 10 zile vechime...