| AmFostOdataEuOBaba a întrebat:

Ce vă enervează la TPU?

36 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Intarzie mult sa publice intrebari noi

| RAY a răspuns:

Nu merge ignorul

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Întrebări ca ale tale.
De ce pui această întrebare, și ocupi cu ea spațiu pe ecran?
Îți rezolvă ție o problemă, aceea a plictiselii.
Deci ce să faci tu dacă te plictisești. Hai să îi sâcâi pe cei de pe TPU cu întrebări. Pe unii îi voi enerva ( de exemplu pe mine acum) și vor răspunde nervoși, și își vor descărca nervii pe mine, alții vor răspunde și ei cum le vine, că și ei se plictisesc, și uite așa și iar așa. Acest site este pentru ajutor. Spune că te plicisești, că e mai simplu.

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru sadrian46):

Bună ziua, stimabile domn.
Mai multe lămuriri aveți în răspunsul utilizatorului Plato.
Răspunsul poate fi găsit la această întrebare.
Mulțumesc pentru atenție laughing

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru AmFostOdataEuOBaba):

No, tulai ', nu m-am exprimat de nu știu cât timp așa big grin

| deeeaqq a răspuns (pentru sadrian46):

Și cam ce ar trebui să se întrebe la caterogia "Conversații"? Întreb pentru un prietenwinking

| aXy99 a răspuns (pentru sadrian46):

Intrebarea asta, copilaroasa la prima vedere, ar putea constitui un feedback foarte bun catre administratorii TPU prin raspunsurile utilizatorilor.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru sadrian46):

Adrian,la acesta rubrica se pot pune si asfel de intrebari!
Atata tot ca nu a fost pusa unde trebuie! Atata tot ca NU a fost pusa unde trebuie, la, totul despre TPU''

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Intrebarile aiurea undr raspunsul nu conreaza(nu specific) si raspunsurile sigure 100% din punct de vedere al persoanelor care raspund.
O stai, eu nu ma enervez happy

| Celcestietot a răspuns:

Comm loadingul / waiting time-ul sunt cele mai enervante.

| Fatamuntilor a răspuns:

Nimic nu - i perfect pe lumea asta.
Ma deranjeza ca pustii de pana in 14 ani se dau mari experti in D&S sau sanatate,

| Fatamuntilor a răspuns:

Ca mi-am amintit.
CA odata un intrebare/ raspuns sters de noi devine DOAR anonim si nu sters de tot.

| OldSoul a răspuns:

Utilizatorii laughing

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru OldSoul):

Pe mine unii, nu toți. Nu toți însemnând vreo 90% laughing

| Plato a răspuns:

Spune-i distinsului domn sadrian46 ca suntem la categoria "Conversatii", deci intrebarile de aici nu trebuie neaparat sa caute raspunsuri concrete sau obtinerea de solutii, ci sunt doar, evident, conversationale.

| Plato a răspuns:

Are niste reguli absolut tampite, accepta intrebari care cer solutii pentru probleme ilegale, raspunsurile pozitive sunt sterse iar dezinformarea pastrata etc etc.

| Dalmore a răspuns:

Faptul ca e plin de oameni bolnaviori la cap pe aici.
@Morbid am vazut ca tu esti cel care se baga in seama cu multa lume neintrebat. Sa intelegem ca nici tu nu te suporti?

| Dalmore a răspuns (pentru Dalmore):

@Morbid, voi astia bolnaviori aveti o problema cu mine si ma urmariti laughing eu doar exist pe aici.

| HadesSs a răspuns:

Ma enerveaza ca vin greu mesajele, felicitarile se termina repede, totusi e un site care se respecta si nu mai evolueaza laughing

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru HadesSs):

Da, la mesaje e destul de plictisitor de statwinking

| ForeverAlone97 a răspuns:

Întrebările idioate, anumiți useri care au prostie pură și ne-o arată ținând-o pe a lor și nu recunosc când greșesc, trolii care își fac 12 conturi să jignească aiurea(leiidinbanie), userii care dau ignore pentru că le-ai evaluat un răspuns ca fiind nefolositor și eronat( am pățit). Ar mai fi anumite întrebări de la categoria dragoste și sex, de genul dacă mi-am scăpat dușul peste picior mai sunt virgină? Dar alea mai mult mă amuză.

| gemeni6226 a răspuns (pentru ForeverAlone97):

Doamne ti-as da funda pentru raspunsul inteligent si in acelasi timp amuzant.Multumesc a fost tare raspunsul.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Userii care se bagã in seama degeaba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dalmore ai o problema cu mai bine de jumate din useri, despre ce vorbim?

| andiceasu95 a răspuns:

Ma enerveaza ca nu mi se pune poza de profil.

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru andiceasu95):

Se va pune după o zi de la încărcarea ei pe site, trebuie s-o aprobe „adminii". Tristă situație...

| andiceasu95 a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Mi s-a aprobat eu pot sa imi vad poza de profil dar cand postez dupa cum observi arata no photo laughing

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru andiceasu95):

No, super laughing

| PuyaTimonel a răspuns:

Cam tot

| Treachery a răspuns:

Inapoiatii

| Treachery a răspuns:

Oamenii care urasc oamenii bolnavi mental

| Treachery a răspuns:

Rasistii, prezenta regulilor pe site.

| qVlad12 a răspuns:

Ma enerveaza ca nu pot pune imagini la intrebari si raspusuri... Pe tine ce te enerveaza?

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru qVlad12):

Că nu pot să-mi schimb numele de utilizator.
Adică pot, dar dacă-l schimb, nu mai știe să-mi ignore lumea întrebările astea stupide. Mai și scot poza de la profil, îmi șterg toți prietenii și... mult de lucru, dar mai bine rămân cu numele ăsta.

| danaieladaniela a răspuns (pentru qVlad12):

Exact asta ma enerveaza si pe mine