| Mélancolie a întrebat:

Ce va enerveaza cel mai mult?

17 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În mod deosebit minciuna!
Pa, pa.

| Libelle a răspuns:

Mesajele de la Cosmote.Cand nu am credi parca vad din ora in ora vin cate 2:
oferta on top cu 2 euro si bla bla bla
Si ma mai enerveaza ca se mai intampla sa vorbesti cu cineva sisa iti zica ``am treaba.maine nu poti?``Maine poate nu mai am eu nevoie
Ma enerveaza sentimentul de ``a face lucrurile degeaba`` si ``a nu-i pasa nimanui de tine``.

| alessia a răspuns:

Cand ma tachineaza cineva.sau sa nu-mi iese lucrurile care vreau sa le fac.sad::::laughing)

| Happiness_8100 a răspuns:

Cand in timp de vorbesc cineva imi spune ''Shhhhhh". Imi vine sa omorlaughing. Asta si prostia omeneasca.happy

| Namastee a răspuns:

Sa chioflaie cineva in urechea mea I don't want to see si mirosu de pestephbbbbtphbbbbt

Răspuns utilizator avertizat
| EsarfaRozZ a răspuns:

Cel mai mult ma enerveaza sa fiu mintita. si inca alte chestii...big grin

| Yannaa a răspuns:

1.profa de chimie
2.plagiatorii

| BLURREDLINES a răspuns:

Cand mi-ai spus ca vi la mine la 5 si n`ai mai vnt waiting

| GyeBaek a răspuns:

Personele care se dau smechere, persoanele care fac rau su zic ca sunt victime.

| ingerash_1981 a răspuns:

Fitosii, figurantii, smecherii care isi bat joc de oricine...nesimtitii.

| тøхх a răspuns:

Sa plescaie cineva langa mine. blushing

| Anonim69 a răspuns:

Cand ma contrazic cu cineva si stiu ca am dreptate si ala ca bou` o tine pa luilaughing

| onlyme2851 a răspuns:

Pe mine ma enerveaza scrasnitul ala din dinti:-s:-s, ipocrizia, prostia crunta, "jm3kh3ryy" si parsoanele fara respect!happy

| mabytza a răspuns:

Minciuna, sictiritul, prostia...laudorasenia... cunosc multe persoane de astea crying

| LoLyCa a răspuns:

Cand iau note rele pe nedrept

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand imi pune cineva rabdarea la incercare angry