| Kanpeki a întrebat:

Ce va enerveaza cel mai mult? laughing

Răspuns Câştigător
| RoxannaST a răspuns:

Persoanele care judecă după aparențe.

11 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Matematica

| Meryem027 a răspuns:

Oamenii cu doua fete. happy

| ɐɹıʌןǝ a răspuns:

Mă enervează întrebările stupide.
Oamenii care profită de alții pentru bani(Cam cum e columbeanca)
Mincinoșii, hoții, cei care râd fals. Cei care se dau bine pe lânga un om bogat.
Indivizii care nu bagă în seamă adevărata valoare a omului(Ex:Un om care a moștenit milioane de galbeni și prost este mult mai respectat decât un om sărac lipit pământului dar care știe ecuații factoriale, care a creeat invenții etc.)

| Katherine † Pierce a răspuns:

Oamenii prefacuti happy

| Artegor a răspuns:

Sincer? ma enerveaza intrebarile agasante

| noname_1116 a răspuns:

Unele persoane.
Foarte buna intrebare.

| GaGy a răspuns:

Oamenii mincinosi si prefacuti si oamenii care se folosesc de cineva ca sa ajunga la ce-si doreste

| Ana_2177 a răspuns:

Pfff shoada intrebarea ta...si acum sa ma gandesc la un raspunslaughingpai multe chestii ma enerveaza mult:sa nu ma lase tati la discolaughing, sa ma minta cineva, oamenii prefacuti, sa fac temelaughingsi profesoara de englezalaughing

| Ana_2177 a răspuns:

Chestii* big grin

| Floriin a răspuns:

Sa fac temeeestraight face
happy

| Floriin a răspuns:

Sa fac temeeestraight face