| AnnePlatt a întrebat:

Cei care nu pun o intrebare la categoria corecta, sunt suspendati?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate, nu! Ca altfel era curatenie.

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu. Dar majoritatea întrebărilor, care nu prezintă o urgenţă şi sunt postate la o categorie greşită, ajung să fie raportate. Aşa că tot ei sunt cei care pierd.

| Klepto a răspuns:

Daca ar fi asa... daca lumea s-ar uita unde da click... niste "daca" cam mari pentru media de varsta a TPU-ului.

| Dina a răspuns:

Din prima nu, daca greseala se repeta e posibil sa fie suspendati!

| MrSpooky a răspuns:

laughing buna buna asta
nu nimic

| nobody2011 a răspuns:

Dacă fac foarte des, da. Înseamnă că îşi bat joc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu... doar ca e deranjant sa gasesti la categoria Arta si Cultura o intrebare despre PC. Stai linistit/a. Eu cand nu stiu la ce categorie sa pun intrebarea o pun la informatii ultilitare. big grin