Cine ai vrea sa fie userul anului 2015?

Dragilor, v-am lasat destul sa asteptati, asa ca astazi lansam campania de nominalizare pentru titlul de userul anului 2015.

Conditiile raman neschimbate:
- in ultimul an sa fi avut cel putin pe o perioada de 6 luni minimum 20 de raspunsuri pe luna. Cele oferite la Trivia/Amuzante nu sunt luate in considerare. Nu pot fi nominalizati cei care au castigat deja titlul de Userul Anului.

Care sunt propunerile voastre? Scrieti aici utilizatorul pe care il credeti ca ar merita sa devina userul anului pana luni, 14 decembrie. Noi ne vom ocupa apoi de validarea lor, dupa care dam drumul la etapa de votare.

Spor la nominalizat!
Echipa TPU.ro
43 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

KodrutZ! raspuns scurt si la obiect. Lasa toate fitele de domn sau om cu facultate si scrie clar si raspicat, presarat cu glume, mai in gluma mai in serios.

| spiridus25 a răspuns:

Endoryus

| Ax3LdeV a răspuns:

Votez pentru : suntserios

Răspuns utilizator avertizat
| Anna0111 a răspuns:

Bursuc001

| GeorgeHilgard a răspuns:

Eu,desigur! Sunt user nou, de o luna mi-am facut cont, dar am fost foarte folositor! Am dat foarte multe raspunsuri in acest timp!

| anonim_4396 a răspuns (pentru GeorgeHilgard):

Ai vazut serialul Games of Thrones? Mucosul ala mic a devenit rege imediat.