Voteaza userul anului 2015!

Etapa de nominalizare s-a incheiat, asa ca am dat drumul etapei de votare pentru Utilizatorul Anului 2015 care va tine pana luni, 21 decembrie ora 12.00.

Acestia sunt utilizatorii care s-au calificat si pe care ii puteti vota din contul vostru: floresdemayobursuc001caramelaalessia5158GreyWestEndoryusKodrutZ

AngycutInquireWithin.

- puteti vota doar daca aveti cel putin 50 de raspunsuri si 15 zile pe site. Altfel, sectiunea apare in cont cu urmatorul mesaj: "Ne pare rau, dar inca nu poti vota pentru alegerea utilizatorului anului. Ai nevoie de 50 de raspunsuri validate si 15 zile de la crearea contului. Daca atingi numarul de raspunsuri pana pe 21 decembrie, vei putea vota si tu."

- fiecare utilizator eligibil poate vota o singura data, un singur utilizator din lista

- votul este secret

- numele utilizatorilor din sectiunea de votare sunt afisate aleatoriu, in alta ordine la fiecare logare

- valorile punctelor acordate votului unui utilizator:

pana in 100 de raspunsuri - 1 vot = 1 punct

100 - 500 de raspunsuri - 1 vot = 3 puncte

500 - 1000 de raspunsuri - 1 vot = 5 puncte

peste 1000 de raspunsuri -1 vot = 10 puncte

* un expert primeste un bonus de 10 puncte la vot.

Premiul a ramas tot un eBook Reader Kindle pentru ca am vazut ca si in ceilalti ani a fost un cadou apreciat.

Felicitari tuturor si spor la votare!

49 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bine v-am regasit dragilor happy
Am votat si sper sa imi si iasawinking
Succes tuturor si
Sarbatori fericite sa aveti anul asta!

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Bursuc001 pentru faptul ca a dat cele mai multe raspunsuri si datorita calitatii lor se afla pe primul loc.

| corolav a răspuns:

Acum e 6 ianuarie.
Termenul limită a fost 21 decembrie 2015.
Nu a fost stabilit cîștigătorul?

| NOBODY a răspuns:

Ce trag dependenții de cocaină?
-
Votez NOBODY.

| T0T a răspuns:

Bursuc001 ar merita.

| Croampa a răspuns (pentru T0T):

Da' tu de ce n-ai merita?

| T0T a răspuns (pentru Croampa):

Au depus alții un efort mai mare ca al meu ca să zic așa. Cei care mă susțin o fac strict pentru atitudinea și mentalitatea pe care o am.

| RAY a răspuns (pentru T0T):

Bursuc001 copieaza de pe internet atat

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Ai mare dreptate. Bursuc asta raspunde a proasta. Numai copy-paste de pe net stie sa dea. Da copy-paste fara macar sa aiba habar daca chiar este corect ce gaseste pe net.
Mi-a dat raspunsuri tampite tot anul (pe celelalte conturi ale mele).

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Sau mai bine zis popularitate/simpatie.
kiss

| clarutay a răspuns (pentru anonim_4396):

Da ai mare dreptate si surorii mele la fel...

| Fatamuntilor a răspuns:

M-am hotarat cu greu sa votez, mi-am luat acea grija de pe cap!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Ati votat cu Angy? big grin

| Fatamuntilor a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ma autovotez pentru ca nu ar corect.
Votul e secret. Bine ca nu se da porc, cozonaci si bradut ca imi infueteze votul!=)

| anonim_4396 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Haios totusi, oare merge macar sa te votezi singur? Nu am incercat rolling on the floor

| Fatamuntilor a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu, dar am observat ca nu au fost luati in considerare nici cei care s-au autonominalizati.Cred ca nu erau eligibili
Sa te votezi? Incerca sa-ti votezi singur raspusurile!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

laughing da nu merge, am incercat acum. Posibil erau deja prea multi si de aia nu au fost luati in considerare, cine stie, doar adminele.

| clarutay a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Infueteze?
Ca nu ar corect?
Vezi si tu cum scrii!

| J0B0MAT a răspuns:

Am votat.

| oprescudorin11 a răspuns:

Raman la prima alegere Angycut! E de departe mai alfabetizata decat restul persoanelor care candideaza..Restul? In cadrul regulilor eligibilitatii, o consider aleasa.Din punctul meu de vedere! Si gata!

| Idkidk a răspuns:

Eu votez cu floresdemayo, pentru că merită, că are răspunsuri foarte bune, şi că are o poză de profil frumoasă, şi că e ultima din poză.

| Idkidk a răspuns:

Floresdemayo e cea mai bună.

| AlexanderAdrian a răspuns:

Am votat anul trecut cu cineva crezand in bunavointa userului de a ajuta. S-a dovedit faptul ca frustrarile si dorinta de-a avea intotdeauna dreptate transforma urat oamenii. Dau dreptate si celor care spun ca de fapt unii dintre cei propusi aici dau raspunsuri copiate de pe internet fara pic de discernamant. Si mai stim cu totii ce fel de raspunsuri telegrafice si chiar puerile dau unii care sunt prin top. Parerea mea este sa nu mai dati nas nici unui user facandu-l userul anului pentru ca de multe ori nu merita, ei facand lobby prin private sa fie votati dupa ce s-au lingusit sa capete cat mai multi prieteni. Mi se pare ca userii ar trebui sa ajute cand si daca pot pentru placerea de a ajuta nu sa faca tot felul de giumbuslucuri ca sa nu le spun altfel pentru tot felul de titluri. Si poate nu-mi cenzurati opinia.

| VelaJohnny a răspuns:

GreyWest, imi plac raspunsurile, poate nu a dat cele mai multe dar sunt faine big grin

| LordBolton a răspuns:

KodrutZ.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caramela, fiindca e prima sus in stanga. rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce pacat ca eu nu pot sa votez, asta e poate anul viitor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caramela.fiindca e dulce si-mi plac caramelele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Madam Cristina, inca ne mai sare tuturor in ochi postarea asta "featured", desi este expirata. Cine sa mai voteze acum?

| SabinaQueen a răspuns:

Ma votez pe mine! Multumesc frumos!

| Catalinhhh a răspuns:

Votul meu merge la Bursuc001.

| bombonica22 a răspuns:

Bursuc001, mereu a fost de folos si a foslosit un limbaj corect.

| MarianaNiculescu a răspuns:

Floresdemayo deoarece nu cauta lucruri de pe net big grin si stie foarte bine

| KodrutZ a răspuns (pentru MarianaNiculescu):

Magic, si pina la urma a cistigat careva?

| MariaMary122333 a răspuns:

Bursuc001

| CodrutEnergy a răspuns:

Eu de departe il votez pe KodrutZ pentru ca are acelasi nume ca mine. laughing

Serios vorbind, omul chiar are cunostinte solide intr-ale IT-ului si chiar ofera raspunsuri pertinente. Omul a rezolvat o multime de probleme, nu doar sta pe site si filosofeaza pentru ca se plictiseste.

| anonim_4396 a răspuns (pentru CodrutEnergy):

+1.
Clar e cel mai merituos. Sa vedem insa cine voteaza. Anul trecut au votat doar 500 useri cel mult. Si depinde din cine e formata majoritatea celor care voteaza. Ca daca sunt doar tralalai de la T/A clar iese GreyWest.

| SüßesHäschen a răspuns:

Floresdemayo ♥ pentru ca are raspunsuri bune si merita mult!

| Agenta000 a răspuns:

Bursuc001, clar

| ancuta20 a răspuns:

Bursuc001 pentru ca a dat foarte multe raspunsuri.

Răspuns utilizator avertizat
| Edy_Mihai_Eduard_1980 a răspuns:

Bursuc001

| Spark_Alexs_1999 a răspuns:

Kodrutz.

| LupulZburator a răspuns:

Bursuc001