| anonim_4396 a întrebat:

Voi cine ati vrea sa fie userul anului anul acesta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum ar creste valoarea? Vor fi aceiasi useri, doar cu un chenar bleu.

23 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Ioandelasal
si expert erotiqueconseils *bag pariu ca nu am scris bine...*

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Categoric @Ioandelasal.
Mulțumesc tuturor pentru aprecieri.

| stejara2 a răspuns:

Brigaela sau NOname pe aceste doua usere le apreciez,,,apreciez si pe restul,dar observ o prezenta constanta a celor doua pe aici,raspunsuri bune, la obiect! Dar cand va fi votarea se va face secret, fara comentarii!

| stejara2 a răspuns (pentru stejara2):

Care mi-a dat stupid? Ce e stupid la acest raspuns? aveti ceva cu ele? Justitiarule,chiar tu.ok mersi! Prin asta iti arati dezaprobarea fata de ele, vad ca si lor le-ai dat stupid, e asa de usor sa apesi pe acel butonas.Era mai corect sa imi atragi atentia in mesaj privat,asa se procedeaza mai intai somezi,apoi tragi! Le stiu si pe ele si pe ceilalti nominalizati,nici o grija, cat despre cine as vota aici ca user, as alege pe cineva care intr-adevar are ceva de spus! in episoul viitor continuarea

| ÉrotiqueConseils a răspuns (pentru stejara2):

Cred că ai primit stupid pentru că Brigaela este userul anului 2009, iar NOname userul anului 2010, iar acum se alege userul 2011.
Deci, ar fi trebuit să numești o persoană care nu are deja acest titlu happy.

| stejara2 a răspuns (pentru ÉrotiqueConseils):

Stiu,si voi alege la vot secret, nu asa e normal?

| ÉrotiqueConseils a răspuns (pentru stejara2):

Din câte știu eu, nu se va alege la vot secret.Cel puțin, anul trecut a fost pusă o întrebare special făcută pentru numirea acestui titlu, și se luau în considerare doar răspunsurile care conțineau argumente solide. De ex: Aleg userul X pentru că sfaturile lui au ajutat mereu comunitatea, lucru care se poate vedea și în raportul impresionant dintre răspunsuri postate și răspunsuri câștigătoare (ex: 3000 de răspunsuri, 300 câștigătoare).

| stejara2 a răspuns (pentru ÉrotiqueConseils):

Am lipsit o perioada mare de pe site,de asta nu mai stiu multe, cand se va face alegerea, caci vreau sa fiu prezenta si eu! Multumesc pentru raspunsurile tale pertinente! Asa ca ma scuze unii useri care imi sar de gat precum vampirii! Dar trebuie sa recuperez, rabdare si vedem noi!

| ÉrotiqueConseils a răspuns (pentru stejara2):

Nu ai pentru ce. Numai bine!

| dadasssssssss a răspuns:

Apache :bd

| CrimiNNaLBoy a răspuns:

ErotiqueConseils sau Apache. Sunt niste useri cu raspunsuri bune si amuzante. Sper sa castigeu unul dintre ei doi thinking
Bafta!

| justitiarul a răspuns:

ÉrotiqueConseils sau Ioandelasal! Ar creste foarte mult valoarea site-ului daca unul din ei ar fi ales.
Pacat ca Bacemi nu s-a mai implicat la fel de mult si anul asta pentru ca ar fi fost candidatul perfect.
Pana una alta o vrem pe ÉrotiqueConseils expert. Alexandra? Cristina? Care dintre voi se ocupa cu numirea expertilor?

| justitiarul a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa nu-mi spui ca atunci cand userul anului era Brigaela, valoarea siteului era aceeasi ca nu te cred!
Daca spui ca asa era astept userii vechi sa-si dea cu parerea!

| anonim_4396 explică (pentru justitiarul):

Nu era aceeasi, dar nu din cauza ca atunci era Brigaela si acum e NOname, ci fiindca pe vremea cand Brigaela detinea titlul vietii erau mai putini useri pe site. Odata cu cresterea numarului, a cantitatii, scade calitatea.
Si eu vreau sa iasa Ioandelasal, mi se pare perfect pentru titlul asta, si o sa-l votez, daca ma mai prinde votarea pe site. Dar asta nu inseamna ca dintr-o data site-ul va atrage useri noi si de calitate, userii mai slabi de minte o sa aiba o revelatie si or sa invete gramatica si ortografie (am zis sa nu le cer prea multe), doar fiindca e un user respectabil ca User al anului. Nu, am fi tot aceiasi.

| justitiarul a răspuns (pentru anonim_4396):

Da-mi voie sa am suspiciuni!
Cand cineva nou intra pe site e normal ca pentru a-si forma o parere despre mersul lucrurilor de aici,sa citeasca intrebarile si raspunsurile userului anului,expertilor,etc!
Citindu-i raspunsurile Brigaelei si pe cele ale lui Noname(mai ales intrebarile acesteia hypnotized ) observi diferente mari(ca de la cer la pamant).
Sa nu mai vorbim de jocurile de culise pana la interventia lui Catalin(raportari abuzive la orice raspunsuri sau intrebari care erau legate de persoana actualului user al anului).
In fine, nu mai reiau vechile probleme.
Nu se vor intampla minuni dar site-ul va fi privit altfel avand un user de valoare in frunte. Daca metoda de vot va fi insa aceeasi ca anul trecut, ma indoiesc ca cei mentionati de noi vor avea vreo sansa.

| anonim_4396 explică (pentru justitiarul):

Cum ar creste valoarea? Vor fi aceiasi useri, doar cu un chenar bleu.

| caractere a răspuns:

Idem @justitiarul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

ErotiqueConseils,Apache,greece12,ardnaxur1962... thinking unu din ei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ema. Nu de alta, dar merită pentru toată energia risipită în conflicte. Aiurea, totuşi, dar să simtă şi ea o satisfacţie.

| justitiarul a răspuns (pentru anonim_4396):

Jelli? Esti ok? raised eyebrows

| anonim_4396 explică (pentru justitiarul):

Da, stai calm. Să ştii că eu sunt contra titulaturilor pe site (cel puţin acum, să vedem dacă îmi schimb părerea în viitor), deci nu cred că am să votez când va fi cazul. Şi nici de Ema nu îmi place că tot încearcă să pocăiască pe aici, cu toate că pe site predomină ateii care o bat deseori la argumente. Şi am zis la mişto că dacă tot a fost batjocorită pe aici şi s-a chinuit, măcar să aibă şi un titlu de consolare ''mucenica anului''.

| justitiarul a răspuns (pentru anonim_4396):

Astept raspunsul tau si dincolo, la intrebarea ta.Nu te-am tras de urechi, am incercat sa-ti dau cel mai bun sfat cu putiinta.

| anonim_4396 explică (pentru justitiarul):

Ţi.am răspuns încă de ieri. Şi mulţumesc pentru sfat încă o dată. Nu s-a trimis răspunsul? Poate am uitat să dau trimitere.

| stejara2 a răspuns (pentru justitiarul):

Adevarata valoare o va capata in timp,cand toti userii vor sti gramatica limbii romane,cand vor disparea acele intrebari puse din prea multa plictiseala, sau indrazneala! cand fiecare va fi constient ca, anonim fiind pe site,(caci nimeni nu-si afiseaza numele real)avem totusi o obligatie fata de cei din jur:respectul! Cand? poate niciodata, poate si maine.