| didicriss a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine? e despre contul tpu...de ceva vreme nu mai merge sa postez raspunsuri dar merge sa pun intrebari...ce ca fac?

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

TPU are uneori astfel de erori...
De multe ori raspunsul este postat dar trebuie sa apesi de mai multe ori pe butonul raspunde, si sa il lasi putin sa se incarce
... daca tot nu merge, atunci fa o reclamatie la admini si poate ei o sa te ajute mai mult ca noi
www.tpu.ro/contact

1 răspuns:
| TPU.ro a răspuns:

Esti in aceasta situatie pentru ca nu ti-ai confirmat adresa de e-mail. Cauta mesajul nostru de bine ai venit in cadrul comunitatii si vei gasi acolo linkul necesar.

Alexandra - TPU