| anonim_4396 a întrebat:

Cine poate propune intrebari pentru oracol?

17 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

E, ce contează? Oricum nu eşti obligat să răspunzi.
Nu-ţi place - sari peste.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
"proprietarii" acestui site. daca nu iti place, nu raspunzi si gata, iar daca esti supi rau, trimite un mesaj adminilorwinking
O zi frumoasa sa aihappy

| Skylerx a răspuns:

Adminii site-ului au pus intrebarile pentru oracol. Daca nu iti plac, da-le un mesaj la http://www.tpu.ro/contact Bafta ~

| Musique a răspuns:

Asta e, nu răspunzi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cine are dreptul sa propuna intrebarea din oracul?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru că suntem tratați ca pe niște animale, e o realitate mascată.

| valentingb a răspuns (pentru anonim_4396):

Usurel,tigrule! happy Nici chiar asa.

| anonim_4396 explică (pentru valentingb):

Te mușc dacă nu îmi spui că-s blândă!

| valentingb a răspuns (pentru anonim_4396):

happy Bine, tigroaico! Pisicuto, esti cuminte, esti cuminte. Dar tot nu indraznesc sa te mangai laughing Jelli e un nume de fata? Intersectant!

| anonim_4396 explică (pentru valentingb):

Nu știu dacă e de fată sau băiat, oricum, sunt fată și mulți și-au dat seama de asta chiar dacă nu au mai vorbit niciodată cu nimeni și nu le-am dat indicii big grin.
Eu sunt destul de calmă în general și nu e nevoie să mă mângâi, mai ales că nu prea te știu big grin.

| valentingb a răspuns (pentru anonim_4396):

Altii si-au dat seama? Eu sunt mai tàlàlàu, stiu asta. happy Totusi, daca incarcam si pozele, imi dadeam seama. Intru de pe telefon si opresc incarcarea pozelor, din cauza bugetului. Esti calma? Eu stiu ca màtza blanda zgarie rau, dar stiu si cum sa te mangai ca sa torci cuminte. Si chiar daca ma zgarii... poate se meritawinking Sau poate am sa vad sange si am sa lesin big grin. Nu prea ma stii? Nu ma stii deloc.;> Pa!

| kiv1990 a răspuns:

Addminii

| Generalul a răspuns:

Adminii site-ului. Le poti trimite un mesaj si propune intrebari daca ai idei bune!

| raresbarbier a răspuns:

Cei de la TPU.RO

| Decrepit a răspuns:

Oracolul din Delfi nu exista, pustiulica!

| Julyanne a răspuns:

Ce parere ai despre tine?
Cu cati baieti/fete te-ai intalnit in liceu?
Sper ca sunt OK intrebarile.

| ღDianaღ a răspuns:

TPU-ul a pus oracolulwinking Dar oricum poti sa nu raspunzi big grin