| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca mai am vreo sansa sa primesc anul asta mail de confirmare pentru stergerea intrebarilor de pe TPU? Au trecut cateva luni, zic si eu...

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu stiu ce zici, eu le primeam aproape instant...

| Lioana a răspuns (pentru Adry05):

Asa cum spui: "le primeam". Acum nu se mai primesc. Ai incercat sa stergi ceva in ultimele luni?

| RAY a răspuns:

Https://www.tpu.ro/utilizator/tpu
trimite mesaj, uitate in spam

| Freya1 a răspuns:

Cati am auzit ca s-au plans de asta...o doamne.
Nu stiu, asteapta si tu sa treaca vara si sa vina vreme urata ca poate o sa stea mai mult prin casa sa se ocupe de site.

| LPCTSTR a răspuns:

Am trecut și, aparent, trec și eu (iar) prin asta.
Au umblat ei pe la serviciul de email-uri de ceva vreme (cam 5 luni).
Am rezolvat schimbând adresa de Yahoo cu cea de Gmail.
Însă... istoria se repetă. Nici până acum nu am primit un răspuns de le Contact TPU (bug-ul cu primul mesaj care nu se trimite) având în vedere că ei răspundeau semi-repede.
Nu știu dacă schimbarea adresei va avea efect iar, însă rămâne de văzut, până atunci poți încerca să schimbi adresa de email (ar trebui ca după să retrimiți cererea de ștergere a întrebărilor/răspunsurilor).

| Lioana a răspuns:

Si eu am aceasta problema. Nu mai vine acel mail. Eu scris la adresa de contact a TPU si am mentionat problema prin martie. Atunci mi-au raspuns si au spus ca verifica si pana atunci sa le spun ce vreau sa sterg si vor sterge ei. Mi-au sters ei intrebarile mentionate iar pentru raspunsuri am primit atunci mailul de confirmare. Problema a continuat si dupa aceea. Tot nu primesc mesaje de confirmare stergere.

| LPCTSTR a răspuns (pentru Lioana):

Încearcă să schimbi adresa de email cu care ai asociat contul de TPU, la mine a mers.

| Lioana a răspuns (pentru LPCTSTR):

Am incercat faza cu schimbatul adresei in martie inainte de a semnala problema la TPU. N-a mers.