| didy2002 a întrebat:

Credeti ca TPU este un site international?

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu cred, stiu Sigur ca nu este.

| Biby a răspuns:

Nu.Dar multi romani stabiliti in strainatate pot intra pe TPU.

| CookieșiParty a răspuns:

Pai,sigur ca nu este! TPU este un site in Romana,deci este roman! De ce nu ar fi un site Roman? Ai vazut un englez p'aici?
*se preface ca un englez*
Hi dear,really, i know you! I know in realy live!

Deci te pun la prieteni daca englezu' ala spune adevarulwinking! Pa, pa!

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Nu este. doar de aia este.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu este international insa intra multi romani pe site care sunt stabiliti in alte tari cum ar fi eu de exemplu sunt stabilit in Spania de vreo 10 ani si mai stiu pe unii care sunt stabiliti in Italia, SUA etc. si sunt activi pe site.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, toti vorbesc romana. Pana acum nu am vazut nicio postare intr-o alta limba.

| MiK3L a răspuns:

Nu este international pentru ca este.RO daca era. COM era international
dar daca esti intr-o tara straina poti intra pe TPU happy

| Lisa a răspuns:

E un site anormallaughing
Cu bude si piscoturi si...NOBODY?

| Zoki a răspuns:

Eu cred ca e posibil. deoarece noi putem intra pe site-urile altor tari cum ar fi imvu.com... nu stiu

| Elle2117 a răspuns:

Din moment ce este.RO eu nu cred.