| BUBULINA a întrebat:

Cred ca acesta intrebare a fost pusa de 100 de ori...
Credeti in extraterestri?
Ma uitam pe site-ul stirilor Pro TV si am vazut acest material.

http://stirileprotv.ro/......e-ozn.html

Ce parerea aveti?
Eu nu cred in asa ceva deloc!

6 răspunsuri:
| hândel a răspuns:

Cred in ceea ce vad, si n-am vazut axtraterestii pana acum, iar ceea ce am vazut pe google pe subiect, pare o proiectie, sau un nou gen de arma, ceva, avand in vedere traiectoria sa catre munti, de unde pare a fi pornit. Un lucru este cert, sfarsitul a-nceput, 2012 e aproape. Intoarceti-va catre Dumnezeu necredinciosilor cat mai aveti timp sa va salvati "sufletul" altfel veti ajunge-n "iad". Vr'un cult crestin pe'aici cu care sa ma afiliez, ca n-am experienta-n domeniu' crestin, si mi-e frica sa mor singur, fara protectie divina. rolling on the floor

| Pho3nix a răspuns:

Hmm, sincer nu stiu ce sa zic.
Probabil ca exista, probabil ca nu.
Oricum nu cred ca suntem singurii in URIASUL univers.

| Aliyaa a răspuns:

Sincer nu insa totul e posibil!happywinking

| Adolescentul a răspuns:

Sincer NU credhappypana NU vad NU credtongue pe principiul acesta merg mereu vad CRED nu vad NU CRED tongue

| maria1992 a răspuns:

Salut, nu cred ca videoclipul a fost real! Dar, e evident ca Terra nu e singura planteta locuita din tot universul (despre care se crede ca e infinit)Hai sa ne gandim un pic, voi credeti ca suntem singurele vietuitoare din univers? Eu nu cred! Insa e putin probabil sa vedem un extraterestru umbland prin mall-urile sau prin fastfood-urile noastrelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu cred, sunt masinarii. Dar nu ar fi prea frumos sa fim singuri in asa un mare univers?