| Cduncfujndf a întrebat:

Credeți că TPU va mai fi vreodată la fel de popular cum era la început?
Eu sincer cred că peste câțiva ani ( să zicem 40-50, poate chiar mai puțin), acestă platformă nu va mai avea nici un utilizator.

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

Posibil, probabil.
Numai timpul ne va putea arata.

4 răspunsuri:
| Patronu1 a răspuns:

Pai sincer acum vreo 4-5 ani toată lumea știa de TPU, acum nu mai e nici pe departe atât de popular. Dar atâta timp cât o sa existe oameni cu probleme și oameni care sunt dispuși sa ii ajute pe cei cu probleme, tot aici ne găsești, mai ales la că-ți copii de 12 ani sunt care se întreabă dacă e normal sa o aibă de 4 centimetri sculata

| darrio2007 a răspuns:

Deja se vede de ceva timp ca incepe sa nu mai fie prea popular. Totusi, intru din cand in cand pe el. Era popular cand se mai dadea o cana, un tricou. Tricou am luat o singura data. Acum, cu monezile astea, slabe sanse. Cati or fi castigat cu monezi?

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

"Eu sincer cred că peste câțiva ani ( să zicem 40-50, poate chiar mai puțin), acestă platformă nu va mai avea nici un
utilizator."

Mai du-te mă! ))
Vor fi copiii lui Ray, ai lui Babaciune etc
... deci, alte generații!winking

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Nu! Ce crezi că va fi cu el prin să zicem 2050? Adminii ar renunța din cauza suprasolicitării, iar pe aici?