| bogdy2013 a întrebat:

Cum adaug prieteni la TPU? Sunt nou...Si apropo cum dau si funda? Cel mai bun raspuns are funda big grin

Răspuns Câştigător
| cristinna23 a răspuns:

1.funda iti apare in partea dreapta a raspunsului pe care il primesti
2.dai la profilul utilizatorului pe care vrei sa-l adaugi si apesi pe ''adauga ca prieten''.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru întrebări legate de TPU, ai la dispoziţie secţiunea "Întrebări frecvente":

http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

| dellyt a răspuns:

Ca sa bagi prieteni pe TPU dai pe contul unui utilizator intri in contul lui si sub poza lui scrie Adauga prieten si sa dai funda celui mai bun raspuns: in dreapta raspunsului scrie: declara raspuns castigator

| Mihalut10 a răspuns:

Nici eu nu stiu si eu sunt nou!