| D3I3 a întrebat:

Cum ajung și eu campionul zilei?

5 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Trebuie sa postezi cele mai multe răspunsuri utile în decursul unei zile. https://www.tpu.ro/blog/2012/11/27/tu-esti-campionul-zilei-pe-tpu/

suntserios
| suntserios a răspuns:

Bagi suta de raspunsuri pe zi si aia e

| deeeaqq a răspuns:

Te iei la întrecere de răspunsuri cu alți disperați care vor și ei "campionul zilei".

| Neo12 a răspuns:

Bună!
Pentru a avea acest statut, trebuie să ajuți oamenii care au nevoie de asta. Însă, este mai important, zic eu, să fii serios şi să le oferi răspunsuri relevante pentru a găsi o rezolvare la ceea ce caută, nu să răspunzi la multe întrebări ca să ajungi pe primul loc.
Mult succes îți doresc

| Arietyx a răspuns:

Răpunzi la multe întrebări fără rost. rolling on the floor))