| Swetlly122 a întrebat:

Cum au ajuns adminii admini pe TPU?

10 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Exista un singur administrator si ea este salariata a firmei care detine TPU.
Este adevarat ca exista mai multi moderatori, dintre utilizatorii cu rang mai inalt, dar acestia au numai dreptul de a modera intrebarile si raspunsurile.

| suntserios a răspuns (pentru Ioandelasal):

Nu cred ca are nimeni dintre utilizatori drept sa modereze. Doar cei care dețin site ul

| Ioandelasal a răspuns (pentru suntserios):

Asta o crezi tu, eu sunt sigur ca este asa cum am spus. Si eu sunt unul dintre moderatori.

| RAY a răspuns (pentru Ioandelasal):

Adica poti sterge raspunsuri, intrebari?

| Ioandelasal a răspuns (pentru RAY):

Da, dar numai cele trimise mie pentru moderare.

| ROB3RT89 a răspuns:

Cum au ajuns unii sa gen Busu sa prezinte meteo!

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Ei au creat site-ul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

смотрели JOJO Bizarre Adventure

| QElenaBoghiu a răspuns:

TPU nu e ca un forum obisnuit, adminii nu fac parte din useri, eii sunt aleși când sa făcut forumul

| Simpatic a răspuns (pentru QElenaBoghiu):

Buna remarca, TPU constructiv este mai mult un site decat un forum, dar are si caracter de forum si anume contorizeaza postarile chiar daca aici se numesc intrebari respectiv raspunsuri.