| A98 a întrebat:

Cum fac sa-mi apara intrebarea acolo sus unde scrie "Poti sa ajuti(? X)"Funda!

Răspuns Câştigător
| Sოﺁℓε a răspuns:

Doar daca admini ti-o pun acolo
daca ei considera ca aceasta intrebare ajuta pe mai multa lume sau are un subiect interesant.

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Întrebările respective sunt selectate de către administratorii site-ului dintre toate întrebările recente postate pe TPU. Numai ei au puterea de a le plasa acolo sus.
Dar am observat, că de obicei sunt nişte întrebări scurte şi interesante/neobişnuite sau/şi cu un scop educativ.
Numai bine!

| AddaXD a răspuns:

Hei. Nu poti sa faci sa iti apara intrebarea acolo, ea este pusa acolo daca este o intrebare mai speciala sau are subiect interesant...