| Kgh13023 a întrebat:

Cum imi adaug o poza de profil pe TPU?

Răspuns Câştigător
| AdiSR a răspuns:

În stânga ai Editare profil. Dai click şi pe pagina care se deschide caută "Selecteaza imagine profil". Dai browse, îţi alegi poza şi aştepţi circa o zi pentru a fi aprobată sau actualizat profilul.

3 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Intri la "Editare profil", selectezi/incarci o imagine si salvezi.
In mod normal maine in jurul orei 12, poza ta va aparea la profil. Ea trebuie sa fie aprobata de unul din admini.

| M1hai a răspuns:

Apesi la editare profil si jos ai incarcare imagine, o incarci si salvezi happy

| nikimax a răspuns:

Apesi pe editare profil apoi dai mai in jos si iti pui poza de pe compueter apoi poza va aparea