| Nuttelina a întrebat:

Cum imi pot schimba poza si numele?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
intra la editare profil, se afla in stanga ta unde scrie Logat ca... dai click si te duci la selecteaza o poza/imagine de profil, dai click pe alege, si ti se deschide un chenar, te duci in documentele tale sau unde ai tu poze, selectezi poza/imaginea dorita... apoi astepti pana e "cercetata" de admini si apoi aprobata si tot de la editare profil schimbi si numele. apoi salvezi.
sper sa reusesti...
Mult succes si o zi frumoasa sa aihappy

9 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Http://www.tpu.ro/site-users/edit/
Aici schimbi și avatarul și numele.
Baftă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Intrii la Editare Profil, acolo click selecteaza poza, incarci poza, apoi dai Salvare profil.
Asa faci si cu numele tot de la Editare profil.
Http://www.tpu.ro/site-users/edit/.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai pe editare profil, e in stanga ecranului, pe partea cu portocaliu

| τττ a răspuns:

Bună.
Click aici: http://www.tpu.ro/site-users/edit/.
La Nume public (username) scrii numele de utilizator dorit iar poza de la Selecteaza imagine profil, dând un click pe Alegeți fișierul și alegi poza dorită.
Muah, muah, muah!

| david1234567890 a răspuns:

Bună
E simplu : După notificări vei vedea " Logat ca Nuttelina „ apoi vei vedea punctele apoi câteva butoane cu portocaliu. Vei găsi " Editează profil „ dai click și acolo vei găsi primul " Numele public ( de utilizator ) „ îl ștergi și bagi altu. Apoi vei vedea mai jos despre poză " Alege fișier „ dai click și alegi fișierul și apoi dai click pe " Salvează profilul „. Vei faci asta repede și n-ai cum să greșești. Uite linkul : Http://www.tpu.ro/site-users/edit/. Baftă să ai!

| AOLEVRIC a răspuns:

Pe TPU nu laughing? Mai jos de unde scrie "logat ca cosette2004 " sunt cateva sectiuni, si e acolo "Editare profil", dai click si acolo schimbi tot ce vrei.

| c0ton a răspuns:

Intra la editare profil si acolo unde iti scrie numele ales sci altul pe care il vrei tu si arata mai jos ceva cu browsing si dai pe butonul magic si alegi o poza pe care vrei sa o pui din calculatorul tau

Răspuns utilizator avertizat
| Nuttelina explică:

Merci dar nu mai e nevoie