| gladiatorul a întrebat:

Cum imi pun poza la avatar TPU, ma ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Intra la "Editare profil", selecteaza/incarca o imagine si salveaza! Poza ta va aparea nu imediat, ci peste cateva ore-zile. Succes!

3 răspunsuri:
| Andreea_7327 a răspuns:

Buna.
Dupa cum inteleg esti mai nou, o sa iti dau un sait ( http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente ) aici daca citesti o sa afli si raspunsul la intrebarea ta dar si la altele
funta plzz?

| MaXim1trafic0de1drogusoare a răspuns:

Cand te loghezi, iti apare un sir lung sub numele tau, cu:vizualizare profil.etc...
sub primul rand, scrie,, editare date logare", apesi pe el, si undeva mai jos iti apare un si lung si alb, si in dreapta lui scrie ceva cu bbig grin acolo apesi paste, dupa ce ai dat copy, la poza pe care ai vrut sa to pui big grin
succes :*

| Zhōngguó a răspuns:

Pai dai la profilul tau, apoi "editare profil" si mai jos, la ultimul rand ai "schimba-ti imaginea" si dai la "rasfoire "si iti alegi o poza ok si gata. funda?happy