| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi sterg contul? sau intrebarile macar?

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pentru ștergerea întrebărilor dai clic aici: http://www.tpu.ro/site-users/questions/
iar pentru ștergerea contului trebuie să scrii aici: http://www.tpu.ro/contact
Numai bine!
Pa, pa.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Cum imi sterg contul?
Pentru a sterge contul TPU.ro trebuie sa trimiti un mesaj, folosind functia "Contact" (sau direct la contact @ TPU. ro) de pe adresa de e-mail cu care te-ai inregistrat in cadrul comunitatii. Atat intrebarile cat si raspunsurile nu vor mai fi sterse, ci vor aparea pe site ca si cum ar fi postate de un utilizator anonim. Am recurs la aceasta metoda, din dorinta de a fi fair-play fata de utilizatorii care au acordat fundita pentru raspunsurile care acum urmeaza sa fie sterse. In cazul in care posesorul unui cont a decedat, la cererea familiei/prietenilor, contul respectiv va fi dezactivat. Este necesar ca orice astfel de cerere sa fie insotita de acte doveditoare.
extras din blog TPU.

intri la intrebarile tale tale, se afla in stanga unde scrie Logat ca...dai click pe intrebarile tale tale..sub fiecare intrebare este scris cu rosu Sterge, dai click, apoi iti apare un chenar si scrii de ce vrei sa stergi si urmezi pasii.
O seara frumoasa sa aihappy

| єχcєєℓ a răspuns:

În stânga unde scrie "logat ca(nume de utilizator) dai scroll down până vezi "întreăbrile mele" apeși în dreptul fiecăreia "șterge" scrii motivul pentru care vrei să o ștergi iar apoi aștepți un email în care te pune să accesezi un link pentru a o șterge. Întrebările rămân postate ca Anonim.Nu poți șterge decât maxim 10 întrebări pe zi.

| drogh a răspuns:

Buna!
Pentru a-ti sterge contul trebuie sa dai mesaj la,, Contact'' cu motivul care te-a adus la aceasta decizie si va dura ceva timp iar daca vrei sa stergi intrebarile, clic aici direct : http://www.tpu.ro/site-users/questions/. Confirmarea link'ului se face pe e-mailul tau.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Trimiti un mesaj adminilor aici,
http://www.tpu.ro/contact
Te pup!

| RoboțelulAndroidDinTelefon a răspuns:

Daca vrei sa-ti stergi contul, trebuie sa dai pe ''Contact'' si sa scrii acolo ce vrei sa faci.

| Enki a răspuns:

Intrebarile le poti sterge dupa ce comfirmi stergerea lor pe mail

| pisicutzza990 a răspuns:

In stanga ai o coloana.Cauta unde scrie ''Intrebarile mele'' si da click. Apoi, cand ti-au aparut intrebarile, la fiecare scrie ''Sterge'', e scris cu rosu.Si dai click.Ca sa-ti stergi contul, sterge toate pozele si nu mai intra pe el deloc.Se va dezactiva singur.Si in caz ca nu se dezactiveaza, apesi acolo sus pe ''Intrebari frecvente'' si la intrebarea 39 scrie ''Cum imi sterg contul?'' si apesi acolo, apoi iti va scrie ce trebuie sa faci.Ster ca te-am ajutat. Funda?