| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi sterg oracolul?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU ai cum să-l ştergi!

Cel mult, poţi seta să NU mai fie vizibil la profilul tău :)

Intri la Oracol/Optiuni oracol ( http://www.tpu.ro/oracolul-meu-optiuni/ ) şi acolo ai 3 opţiuni :
"Raspunsurile mele sunt:
Pentru toti utilizatorii
Doar pentru prietenii mei
Doar pentru mine"

Bifezi "Doar pentru mine" şi apoi salvezi...

Toate cele bune.

| anonim_4396 explică (pentru bursuc001):

Multumesc

| bursuc001 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu plăcere!

O seară frumoasă.

9 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Ce este Oracolul TPU?
Oracolul TPU este un instrument care aduce distractia cu colegii de clasa si prietenii in mediul virtual. Poti raspunde in fiecare zi la o intrebarea postata pe site, descoperind ulterior cu care dintre prieteni te potrivesti cel mai bine. Pentru fiecare raspuns oferit, primesti 20 de puncte care se adauga punctajului tau total si te ajuta sa cresti in rank. De şters nu cre că se poate.

| LTAA a răspuns:

Nu poti sa stergi, in schimb poti sa nu mai raspunzi.

| DanielVălean a răspuns:

Nu se poate.

| unprietenaproape a răspuns (pentru DanielVălean):

Ba da. Acum nu mai este, pot sa l completez fara sa mai fie afisat

| Ommmmmffffffgggggg a răspuns:

Nu ai cum sa sterg oracolul laughing deoarece e de la site, pentru a raspunde la intrebari de cultura generala.

| vega358 a răspuns:

Nu poti sa stergi din moment ce ai raspuns

| Alexandraaq a răspuns:

'' Bună!

NU ai cum să-l ştergi!

Cel mult, poţi seta să NU mai fie vizibil la profilul tău :)

Intri la Oracol/Optiuni oracol ( http://www.tpu.ro/oracolul-meu-optiuni/ ) şi acolo ai 3 opţiuni :
"Raspunsurile mele sunt:
Pentru toti utilizatorii
Doar pentru prietenii mei
Doar pentru mine"

Bifezi "Doar pentru mine" şi apoi salvezi... ''