| Nicky06 a întrebat:

Cum iti pui poza pe profil, scuze de categorie? fundita pentru cel mai elaborat raspuns.

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Intri la "Editare profil", selectezi/încarci o imagine şi salvezi.
Poza ta va apărea în câteva ore-zile, nu imediat.
Succes.

| Anonymus314 a răspuns:

Mergi in partea stanga pe la mijloc sub notificari ai:

Editare date profil(click pe el), apoi cauti avatar sau imagine profil(apesi click) si cauti o imagine, de preferat.jpg cat mai mica ca sa nu depaseasca limita.

| fefenaș a răspuns:

În stânga (scrie cu portocaliu) ai „Vizualizare profil", „Editare date de logare", „Editare profil", „Mesaje", „Întrebările mele", „Răspunsurile mele", „Întrebări favorite", „Prieteni", „Notificări", şi „Logout".
Tu dai la „Editare profil" şi acolo vezi „Nume public", „Prenume", „Nume", „Email", „Localitate", „Zi de naştere", „URL blog", „Sex" şi „Selectează imagine de profil". Jos de „Selectează imagine de profil" vezi „Alegeţi fişierul" şi dai acolo, îţi alegi o poză din calculator şi dai la „Salvează profilul".
Dar să ştii că trebuie să aştepţi o zi sau două (acum cred că şi imi repede, câteva ore) ca să-ţi apară poza, nu-ţi apare chiar imediat după ce ai pus-o, dar nu-i nimic în neregulă cu ea, aşa trebuie să fie şi sigur va apărea până la urmă.