| Elaalba a întrebat:

Cum mut o intrebare de la adolescenti la adulti?

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu există categoria "Adulți" pe TPU, dar există "Adolescenți".
Din păcate, momentan nu poți să-ți muți întrebarea, dar poți să postezi alta (aproape) identică la categoria "Adolescenți", ca să primești mai multe păreri de la cei mici.

Bănuiesc că despre această întrebare este vorba: http://www.tpu.ro/......ta-foarte/

Succes.

| TPU.ro a răspuns:

Nu exista o categorie "Adulti". In functie de subiectul intrebarii tale, incadreaz-o la categoria potrivita.

Alexandra - TPU

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti, doar moderatorii pot.