| anonimus20 a întrebat:

Cum pot adauga melodii la "MUZICA MEA"?

Răspuns Câştigător
| CautNume a răspuns:

Deasupra la "Pune intrebarea ta aici!" ai un chenar, lung si portocaliu.Acolo, in stanga, scrie:
"anonimus20,
ce muzica asculti acum?
Impartaseste-le si celorlalti prieteni de pe TPU:
(aici este un chenar alb) Spune-ne!"
In chenaru alb pui un link (poti pune doar de pe youtube)cum ar fi http://www.youtube.com/watch?v=3YxaaGgTQYM) si dai pe "Spune-ne".In cateva minute o sa-ti apara melodia si la profil.
Succes!

5 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Tu ce muzica asculti?
anonimus20
ce muzica asculti acum?
Impartaseste-le si celorlalti prieteni de pe TPU: aici pui linkul melodiei de pe youtube si ea va fi adaugata in Playlist-ul tau. Succes! http://www.youtube.com/watch?v=n-Onwg9WCdI

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
intri pe youtube, cauti melodia preferata asculti un pic din melodie si apoi dai click pe link, copiezi si revii la pagina ta pe TPU, si atasezi link-ul unde scrie anonimus20 ce muzica asculti acum? mai jos un pic scrie Link YOUTUBE, ATASEZI LINK-UL si dai click pe spune-ne!
Mult succes si o frumoasa zi sa ai!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.tpu.ro/my-stream/ intra aici si sus o sa-ti apara ceva de genu "distribuie un link pe youtube
raspuns castigator imi dai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Introduci link-ul melodiei si dai clik unde scrie:spune-ne.Dar nu la Dragoste si sex.

| AlexuTz912 a răspuns:

Buna iti apare sus "distribuie sun link" dai pe el si scrii site-ul.Succes