| RainOfColors a întrebat:

Cum pot afla cine mi-a dat un anumit vot (folositor, nefolositor, amuzant etc)? Fundita

2 răspunsuri:
| EuILSustinePeCristi202 a răspuns:

Pentru a afla la ce raspunsuri ti-au fost date voturi:[Folositor, Amuzant, Inteligent, pentru care primesti 1 punct, dar si Nefolositor si Stupid, pentru care nu primesti nici un punct] mergi pe fiecare raspuns si vezi ce voturi ti-au fost acordate.
Iar raspunsul la intrebare ta este: Nu se poate afla cine ti-a dat un anumit vot.
Imi pare rau, pe TPU.ro nu exista o asemenea functie!

| RainOfColors explică:

Sau macar la ce raspuns...