| Marunna a întrebat:

Cum pot confirma email.ul pe TPU? Că am completat tot ce mi-au cerut și tot îmi zice că am emailul neconfirmat și nu mă lasă să răspund la alte întrebări.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

În ziua când te-ai înregistrat, ai primit un mesaj de la TPU, în contul de e-mail indicat la înregistrare (se poate să fi ajuns şi în Spam), prin care îţi solicitau să confirmi e-mail-ul dând clic în locul indicat din mesaj. Dacă nu ai facut asta caută mesajul, deschide-l, dă clic în locul indicat şi nu ar mai trebui să ai asemenea probleme. Dacă nu gaseşti mesajul de la TPU scrie un mesaj din CONTACT şi roagă-i să-ţi trimită acel mesaj. Pentru a afla mai multe despre activitatea pe TPU îţi recomand să citeşti răspunsurile la ÎNTREBĂRI FRECVENTE.