| Pisicutza_Alecsandra_1995 a întrebat:

Cum pot pune intrebari in oracol?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
intrebarile din Oracol se ocupa adminii noi doar raspundem si primim puncte. dacai idei, trimite prin mesaj celor de la contact si poate una din ideile tale va ajunge in oracol
http://www.tpu.ro/contact
O zi buna:)

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu poţi. Dar poţi să trimiţi întrebarea ta cu variantele de răspuns la Contact şi dacă administratorii o vor considera potrivită pentru oracol, sunt şanse mari să apară în oracol pe viitor.
http://www.tpu.ro/contact

| OnuOnulică a răspuns:

Nu ai cum...

| Fatamuntilor a răspuns:

Nu poti pune intrebari, dar poti propune scriind la contact.

| alexs99 a răspuns:

Nu poti adauga intrebari in oracol, poti doar sa raspunzi la cele existente.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice intrebare propusa la administratie va fi aprobata, te asigur.Tu ia si scrie.De exemplu intrebarea: "unt sau margarina?" ce a facut furori pe aici acum ceva vreme, cred ca va pali in fata altor elucubratii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu nu poti pune direct intrebarea in oracol.Trimite la contact si adminele vor hotari.Mult noroc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poţi.

| Pisicutza_Alecsandra_1995 explică:

Mi-e greu sa aleg castigatorii ca mi-ati dat raspunsuri bune rau