| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa caut utilizatori de pe TPU? Adica sa scriu numele lui si sa apara profilul lui.

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! daca ii stii pseudonumele, sa iti fie mai usor te duci la vizualizare profil al tau, apoi dai click la utilizatori, si in dreapta este un chenar negru atasezi numele persoanei si dai cautare.
O zi buna si frumoasa sa aihappy

2 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Http://www.tpu.ro/useri
In dreapta este un chenar si la finalul lui scrie "Cauta". Scrii numele acolo si cauti (vezi sa nu-l incurci cu celalalt chenar de deasupra.Acela este pentru intrebari si raspunsuri.)